• Līnijdejotāju olimpiāde RĪGAS KAUSS 2019

    REĢISTRĀCIJA

    To, kuras dejas dejosiet nosaka Jūsu izvēlētā divīzija/grupa un Jūsu vecums 2019. gada 22. martā. Ja Jums ir dzimšanas diena šajā dienā, tad Jūs varat pāriet nākamajā vecuma grupā, taču tas nav obligāti.
Ja esi reģistrēts sacensību dalībnieks, pārbaudi, vai esi sarakstā sadaļā Dalībnieki. Ja sevi tur neatrodi, tad par to informē, rakstot irita@jautriez.lv, cik ātri vien iespējams.

Ja vēl neesi veicis maksājumu par dalību, tad lūdzam to izdarīt, cik ātri vien iespējams, veicot pārskaitījumu uz kontu:
Biedrība Līnijdejotāju klubs "Jautrie zābaciņi"
Kluba vienotais reģ.Nr.: 40008081796
Kluba adrese: Medema 10 -37, Baloži, Ķekavas novads, LV-2112, Latvija
Bankas konts:LV07HABA0551007158491
!!! Veicot maksājumu, obligāti jānorāda par ko tas ir – piemēram “Dalības maksa Rīgas kauss 2019 – Anna Bērziņa”, vai “Dalības maksa Rīgas kauss 2019 – komanda Rītausma”.

  • CENAS

EUR 20, - pilna divu dienu biļete dejotāji – ne sacensību dalībnieki (cenā ietilpst olimpiādes apmeklēšana piektdien un sestdien, t.sk. kopējās mācību klases ar Clive Eaton-Stevens, Barbara Seelt, Marlon Ronkes & Romain Brasme; sadejošanās piektdienas vakarā, paraugdemonstrējumu šovs sestdienas vakarā, sadejošanās pasākums sestdien “Mežģīņu valdzinājums”);
EUR 10,-   vienas dienas biļete dejotāji – ne sacensību dalībnieki (cenā ietilpst olimpiādes apmeklēšana piektdien vai sestdien, t.sk. kopējo mācību klašu apmeklēšana un sadejošanās vakarā konkrētajā dienā);
EUR 5,-     skatītāju biļete (neatkarīgi vienu vai divas dienas; skatītāji uz deju grīdas netiek laisti, biļetes paredzētas tikai olimpiādes vērotājiem – nedejotājiem).
EUR 5,-     sestdienas vakara biļete – jebkuram, kurš vēlēsies pievienoties olimpiādē notiekošajam 23.martā pēc plkst.18:00 (biļetes paredzētas paraugdemonstrējumu šova un vakara sadejošanās pasākum “Tauriņu deja” apmeklētājiem).


Copyright © Jautrie zābaciņi, jautriez.lv