Dalībnieku saraksts - DigiLine2021

Npk. Dalībnieks/-ce Divīzija Dalībnieka statuss
Intermediate_Crystal
1. Rone-Krastiņa Jolanta Nr. 77 Apstiprināts
Intermediate_Diamond
1. Garonska Lana Nr. 78 Apstiprināts
2. Ozoliņa Inga Nr. 79 Apstiprināts
Intermediate_Gold
1. Mincenoka Jelena Nr. 80 Apstiprināts
2. Zariņa Elita Nr. 81 Apstiprināts
3. Juste Aija Nr. 82 Apstiprināts
Intermediate_Open
1. Čakste Megija Nr. 76 Apstiprināts
Intermediate_Teen
1. Vaivode-Šulte Melānija Nr. 75 Apstiprināts
Kids_Kids
1. Giberte Andra Nr. 2 Apstiprināts
2. Kalniņa Marta Nr. 3 Apstiprināts
3. Ozoliņa Elīna Nr. 4 Apstiprināts
4. Kļaviņa Ance Nr. 5 Apstiprināts
5. Tramdaka Enija Nr. 6 Apstiprināts
6. Risa Elza Nr. 7 Apstiprināts
7. Kalniņa Annika Nr. 8 Apstiprināts
Newcomer_Diamond
1. Brēdiķe Zanda Nr. 52 Apstiprināts
2. Branta Līga Nr. 53 Apstiprināts
Newcomer_Gold
1. Stankevica Guna Nr. 54 Apstiprināts
2. Opule Anete Nr. 55 Apstiprināts
3. Toliūnė Lina Nr. 56 Apstiprināts
Newcomer_GoldPlus
1. Dapkuse Skaidrīte Nr. 58 Apstiprināts
Newcomer_Junior
1. Aldere Elizabete Nr. 31 Apstiprināts
2. Fjodorova Sofija Nr. 32 Apstiprināts
Newcomer_Open
1. Kļaviņa Signe Nr. 50 Apstiprināts
2. Junkere Patrīcija Nr. 51 Apstiprināts
Newcomer_Teen
1. Barinska Estere Nr. 40 Apstiprināts
2. Šķēle Laine Nr. 42 Apstiprināts
3. Zīberga Sannija Nr. 43 Apstiprināts
4. Bergmane Elīna Nr. 44 Apstiprināts
5. Branta Laura Viktorija Nr. 46 Apstiprināts
6. Cine Undīne Nr. 47 Apstiprināts
7. Rātfeldere-Belopoļska Katerīna Nr. 48 Apstiprināts
1. Petrovskis Roberts Nr. 49 Apstiprināts
Newcomer_Youth
1. Buliņa Līva Nr. 33 Apstiprināts
2. Bērica Arita Nr. 34 Apstiprināts
3. Jokubauska Samanta Nr. 35 Apstiprināts
4. Bērziņa Katrīne Keita Nr. 37 Apstiprināts
5. Strupka Betija Adriana Nr. 38 Apstiprināts
6. Vītoliņa Paula Nr. 39 Apstiprināts
Novice_Gold
1. Reimane Eva Nr. 72 Apstiprināts
2. Krence Ilona Nr. 73 Apstiprināts
Novice_Open
1. Orska Gita Nr. 67 Apstiprināts
2. Strakse Tīna Endija Nr. 66 Apstiprināts
3. Mazule Elza Nr. 68 Apstiprināts
4. Jasinska Ginta Nr. 69 Apstiprināts
5. Putniņa Laura Nr. 71 Apstiprināts
Novice_Teen
1. Strakse Anita Rita Nr. 61 Apstiprināts
2. Šķēle Inita Nr. 63 Apstiprināts
3. Kučere Evelīna Nr. 62 Apstiprināts
4. Arlauskaitė Karina Nr. 65 Apstiprināts
Novice_Youth
1. Skore Nora Nr. 59 Apstiprināts
2. Užule Marta Nr. 60 Apstiprināts
Rugrats_Rugrats
1. Barinska Letīcija Nr. 1 Apstiprināts
Social_Diamond
1. Neimane Lienīte Nr. 26 Apstiprināts
2. Suchonosova Marina Nr. 27 Apstiprināts
Social_Gold
1. Girdo Inga Nr. 28 Apstiprināts
2. Norkuviene Daina Nr. 29 Apstiprināts
3. Voicechovičienė Loreta Nr. 30 Apstiprināts
Social_Junior
1. Gucunajeva Karolīna Nr. 14 Apstiprināts
2. Fedoroviča Kitija Džaneta Nr. 15 Apstiprināts
3. Beļinska Ance Nr. 16 Apstiprināts
4. Romancāne Paula Emīlija Nr. 17 Apstiprināts
5. Puišele Sendija Nr. 18 Apstiprināts
Social_Primary
1. Bērica Beāte Nr. 9 Apstiprināts
2. Fībiga Madara Nr. 10 Apstiprināts
3. Rudmieze Evelīna Nr. 11 Apstiprināts
4. Podgaiska Loreta Lote Nr. 12 Apstiprināts
5. Skribanovska Adriana Nr. 13 Apstiprināts
Social_Teen
1. Pulture Elīna Nr. 24 Apstiprināts
2. Augule Viktorija Nr. 25 Apstiprināts
Social_Youth
1. Barinska Patrīcija Nr. 19 Apstiprināts
2. Zvirgzda Vanesa Nr. 21 Apstiprināts
3. Liepiņa Daniela Nr. 22 Apstiprināts
4. Žalyte Silvija Nr. 23 Apstiprināts

Npk. Komanda Divīzija Komandas statuss
CCT_Gold
1. "Asares dejotājas" Nr. 96 Apstiprināts
CCT_Gold_Plus
1. Saulgriezes Nr. 97 Apstiprināts
CCT_Senior
1. "RitmusS", Subate, Augšdaugavas novads Nr. 92 Apstiprināts
2. Crystal Line Nr. 93 Apstiprināts
3. Jautrie zābaciņi Nr. 94 Apstiprināts
4. Relaxdance Nr. 95 Apstiprināts
CT_Gold
1. Lucia's Linedancers Nr. 103 Apstiprināts
2. Ritmas Nr. 104 Apstiprināts
CT_Senior
1. L-DANCE Nr. 102 Apstiprināts
Duo_Junior
1. Mini Duo Nr. 85 Apstiprināts
2. NonA Nr. 87 Apstiprināts
3. Sisters Nr. 86 Apstiprināts
Duo_Senior
1. City Dancers Nr. 88 Apstiprināts
MLT_Gold_Plus
1. Saulgriezes Nr. 101 Apstiprināts
MLT_Open
1. Šokio Fėja Nr. 98 Apstiprināts
MLT_Senior
1. L-DANCE Nr. 99 Apstiprināts
2. Pearls Nr. 100 Apstiprināts
SLT_Gold
1. Lucia's Linedancers Nr. 91 Apstiprināts
SLT_Teen
1. JZ_juniors Nr. 89 Apstiprināts
2. Kristāliņi Nr. 90 Apstiprināts