Dalībnieku saraksts - Rīgas kauss 2020

Npk. Dalībnieks/-ce Divīzija Dalībnieka statuss
EXTRA_EXTRA
1. Apena Baiba Gaida apstiprināšanu
1. Bite Krišjānis Apstiprināts
Intermediate_Crystal
1. Ozoliņa Inga Apstiprināts
2. Rone Jolanta Apstiprināts
Intermediate_Diamond
1. Mincenoka Jelena Apstiprināts
2. Vīgante Siāra Apstiprināts
3. Juste Aija Apstiprināts
4. Garonska Lana Apstiprināts
Intermediate_Gold
1. Vītola Daiga Apstiprināts
2. Riekstiņa Gunta Apstiprināts
3. Lasmane Guntra Apstiprināts
4. Fridrihsone Vija Apstiprināts
5. Malnača Anita Apstiprināts
Intermediate_Open
1. Čakste Megija Apstiprināts
Intermediate_Teen
1. Barzdyte Aurelija Apstiprināts
2. Vaivode-Šulte Melānija Apstiprināts
3. Savicka Karlīna Apstiprināts
Kids_Kids
1. Martinsone Diāna Apstiprināts
2. Dukure Terēza Apstiprināts
3. Krupnova Konstancija Apstiprināts
4. Mozgovaja Jaroslava Apstiprināts
5. Kļaviņa Ance Apstiprināts
6. Vidmane Emīlija Apstiprināts
7. Podniece Alise Apstiprināts
8. Goldmane Paula Apstiprināts
9. Muntiņa Valērija Apstiprināts
10. Balmane Karlīne Apstiprināts
11. Rukke Karlīna Apstiprināts
12. Kalniņa Marta Apstiprināts
13. Balode Madara Apstiprināts
14. Vējkāja Baiba Apstiprināts
15. Ozoliņa Elīna Apstiprināts
16. Zvirgzda Vanesa Apstiprināts
Newcomer_Crystal
1. Andersone Linda Apstiprināts
2. Pētersone Kristīne Apstiprināts
3. Zālīte Evita Apstiprināts
Newcomer_Diamond
1. Branta Līga Apstiprināts
2. Endzele Dace Apstiprināts
Newcomer_Gold
1. Ivanova Lilita Apstiprināts
2. Lukmane Iveta Apstiprināts
3. Popova Inga Apstiprināts
4. Pobusa Dace Apstiprināts
5. Stankevica Guna Apstiprināts
6. Freiberga Jogita Apstiprināts
Newcomer_GoldPlus
1. Dapkuse Skaidrīte Apstiprināts
2. Māliņa Aija Apstiprināts
3. Blumberga Mārīte Apstiprināts
Newcomer_Open
1. Kļaviņa Signe Apstiprināts
2. Vītoliņa Ksenija Apstiprināts
3. Māzere Igeta Apstiprināts
Newcomer_Teen
1. Bergmane Kristiāna Kristija Apstiprināts
2. Malnača Evelīna Apstiprināts
3. Andersone Nikola Apstiprināts
4. Bergmane Elīna Apstiprināts
5. Šteinberga Linda Apstiprināts
6. Ornicāne Arita Apstiprināts
7. Podniece Aiga Apstiprināts
8. Ermiča Annija Apstiprināts
9. Barinska Estere Apstiprināts
10. Šēle Estere Apstiprināts
11. Šķēle Inita Apstiprināts
12. Šķēle Laine Apstiprināts
13. Junkere Patrīcija Apstiprināts
14. Zīberga Sannija Apstiprināts
Newcomer_Youth
1. Meike Paula Apstiprināts
2. Strazdiņa Annija Agne Apstiprināts
3. Cine Undīne Gaida apstiprināšanu
4. Bērziņa Katrīne Keita Apstiprināts
5. Strupka Betija Adriana Apstiprināts
6. Šūpulniece Katrīna Apstiprināts
7. Niklase Nikola Keita Apstiprināts
8. Daukste Ksenija Apstiprināts
9. Bērziņa Emīlija Apstiprināts
10. Andersone Marta Apstiprināts
11. Strakse Anita Rita Apstiprināts
12. Buliņa Līva Apstiprināts
13. Dubure Diāna Apstiprināts
14. Redīza Evelīna Apstiprināts
15. Skore Nora Apstiprināts
1. Feldmanis Ervīns Jānis Apstiprināts
2. Rūķis Kārlis Apstiprināts
3. Rūķis Jānis Apstiprināts
4. Kogans Ēriks Apstiprināts
Novice_Crystal
1. Pobusa Rūta Apstiprināts
2. Maslova-Konrāde Madara Apstiprināts
3. Jasinska Ginta Apstiprināts
Novice_Diamond
1. Reimane Eva Apstiprināts
2. Krence Ilona Apstiprināts
3. Strausa - Krūmiņa Laila Apstiprināts
4. Vēja Saiva Apstiprināts
Novice_Gold
1. Ērgle Baiba Apstiprināts
2. Kazāka Inga Apstiprināts
3. Zariņa Elita Apstiprināts
4. Sārne Anita Apstiprināts
5. Bačinska Jeļena Apstiprināts
6. Opule Anete Apstiprināts
1. Villerušs Kārlis Apstiprināts
Novice_Open
1. Petrovska Tatjana Apstiprināts
2. Orska Gita Apstiprināts
3. Putniņa Laura Apstiprināts
1. Zagorskis Markuss Apstiprināts
Novice_Teen
1. Reinvalde Karīna Apstiprināts
2. Tomberga Kristiāna Apstiprināts
3. Vintisjonoka Anžela Apstiprināts
4. Tiltiņa Karīna Gaida apstiprināšanu
5. Buša Diāna Amanda Apstiprināts
6. Mazule Elza Apstiprināts
7. Markus Monta Apstiprināts
8. Auziņa Samanta Apstiprināts
9. Rukmane Dace Apstiprināts
10. Šēle Sabīne Sanija Apstiprināts
11. Dudzinska Maija Anna Apstiprināts
1. Graudiņš Kristiāns Apstiprināts
2. Leksis Ralfs Apstiprināts
Novice_Youth
1. Kučere Evelīna Apstiprināts
2. Brāle Anne Annija Apstiprināts
3. Užule Marta Apstiprināts
Rugrats_Rugrats
1. Risa Elza Apstiprināts
2. Kalniņa Annika Apstiprināts
3. Giberte Andra Apstiprināts
4. Bērica Beāte Apstiprināts
5. Tramdaka Enija Apstiprināts
Social_Diamond
1. Grinberga Iveta Apstiprināts
2. Muceniece Taisija Apstiprināts
3. Okmane Gunta Apstiprināts
4. Kraševska Inga Apstiprināts
5. Ambaine Estēra Apstiprināts
6. Laurinaviča Ļena Apstiprināts
7. Grīnvalde Iruka Agita Apstiprināts
Social_Gold
1. Pentjuša Irēne Apstiprināts
2. Logina Dzintra Apstiprināts
3. Reinvalde Iveta Apstiprināts
4. Kalniņa Judīte Apstiprināts
5. Zvirgzdiņa Ināra Apstiprināts
6. Stugle Izolde Apstiprināts
7. Parole Anita Apstiprināts
Social_GoldPlus
1. Saļkovska Sarta Apstiprināts
2. Jākobsone Smaida Apstiprināts
3. Mirecka Dainuvīte Apstiprināts
Social_Junior
1. Krustiņa Justīne Apstiprināts
2. Doroškeviča Samanta Apstiprināts
3. Žuravļova Alise Apstiprināts
4. Aldere Elizabete Apstiprināts
5. Puišele Sendija Apstiprināts
6. Fjodorova Sofija Apstiprināts
7. Kauliņa Adriana Apstiprināts
8. Feldmane Līva Apstiprināts
9. Mālniece Paula Apstiprināts
1. Kozlovskis Renārs Apstiprināts
Social_Open
1. Zorge Dagnija Ramina Gaida apstiprināšanu
Social_Primary
1. Romancāne Paula Emīlija Apstiprināts
2. Beļinska Ance Apstiprināts
3. Rudmieze Evelīna Apstiprināts
Social_Teen
1. Neimane Emīlija Apstiprināts
2. Brikmane Krista Megija Apstiprināts
3. Branta Laura Viktorija Apstiprināts
4. Lapa Egija Dace Apstiprināts
Social_Youth
1. Dukure Elza Apstiprināts
2. Šteinberga Renāte Apstiprināts
3. Graudiņa Estere Apstiprināts
4. Zujeva Emīlija Apstiprināts
5. Supe Lienīte Apstiprināts
6. Liepiņa Daniela Apstiprināts
7. Treija Sabrīna Apstiprināts
8. Bērica Arita Apstiprināts
9. Pulture Elīna Apstiprināts
10. Barinska Patrīcija Apstiprināts
11. Jokubauska Samanta Apstiprināts

Npk. Komanda Divīzija Komandas statuss
CCT_Gold
1. Randevu Apstiprināts
CCT_Gold_Plus
1. Rumbiņa Apstiprināts
2. Saulgriezes Apstiprināts
3. Varavīksne Apstiprināts
CCT_Open
1. Kristāliņi Apstiprināts
2. Magic 8 Apstiprināts
CCT_Senior
1. Crystal Line Apstiprināts
2. Jautrie zābaciņi Apstiprināts
3. L-DANCE Apstiprināts
4. Relaxdance Apstiprināts
5. RitmusS Apstiprināts
CCT_Teen
1. Black Fire Apstiprināts
2. Country Way Apstiprināts
3. Dzērvenīši Apstiprināts
4. JZ_juniors Apstiprināts
5. Stikliņi Apstiprināts
CT_Open
1. SPARKLE Apstiprināts
CT_Senior
1. Crazy & Dizzy Apstiprināts
2. Lucia's Linedancers Apstiprināts
3. Silver Dance Apstiprināts
Duo_Junior
1. Pērlītes Apstiprināts
Duo_Senior
1. Jūrmala Apstiprināts
2. Tik un tā… Apstiprināts
Duo_Teen
1. DiEs Apstiprināts
2. I&S Apstiprināts
MLT_Gold
1. Country Girls Apstiprināts
2. Randevu Apstiprināts
MLT_Gold_Plus
1. Saulgriezes Apstiprināts
2. Varavīksne Apstiprināts
MLT_Senior
1. L-DANCE Apstiprināts
2. Open Line Apstiprināts
3. Pearls Apstiprināts
Quad_Open
1. VELVET ROPES Apstiprināts
Show_Duo_Junior
1. M&B Apstiprināts
Show_Duo_Teen
1. Lost and Found Apstiprināts
2. M&M Apstiprināts
3. Rio2 Apstiprināts
SLT_Gold
1. Country Girls Apstiprināts
2. Spāŗe Apstiprināts
SLT_Senior
1. Jautrie zābaciņi Apstiprināts
2. Lucia's Linedancers Apstiprināts